top of page

Apie Gitą Navickienę

Išsilavinimas ir darbo patirtis

Mano kaip konsultantės darbas yra padėti jums atrasti ir perprasti savo psichologines problemas ir rasti veiksmingus būdus jas spręsti. Aš padėsiu jums suprasti savo mintis, jausmus ir elgesio modelius, ir padėti jums rasti būdus, kaip juos keisti. Aš taip pat galiu padėti jums suprasti, kaip praeities patirtis gali paveikti jūsų dabartinį gyvenimą, ir kaip galite pereiti per krizes ar sudėtingus gyvenimo laikotarpius.

Jeigu turite bet kokių psichologinių problemų arba norite gerinti savo gyvenimo kokybę, kreipkitės į mane dėl individualių ar šeimos psichologinių konsultacijų.

FOTOBYJONAS (11 of 11).jpg

Išsilavinimas

2016-2020

LSMU

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU), medicinos magistras.  Specialybė: dailės terapija, psichologija.

2021 - 2022

LSMU

Podiplominės studijos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Neuromokslų institute,  kursas "Įsisąmoninimu grįstos kognityvinės ir elgesio terapijos pagrindai“  (160val.)

2022 iki dabar

LSMU

Podiplominės studijos

Lietuvos sveikatos mokslų universiteto (LSMU) Neuromokslų institute,  "Įvadinis psichoterapijos kursas (Kognityvinė ir elgesio terapija)“  J kursas

2014 - 2020m.

Direktorė, projektų vadovė, dailės terapeutė

Įmonės veikla yra teikti dailės terapijos ir meninės raiškos, logopedo, ergoterapijos ir psichologines paslaugas vaikams ir suaugusiems. Taip pat vedame praktinius ir teorinius seminarus, susijusius su dailės terapija, logoterapija, ergoterapija ir psichologija. Siūlome meninių užsiėmimų vakarėlius. Įmonė dirba su vaikais, paaugliais, suaugusiais ir specialiųjų poreikių vaikais ir teikiame konsultacijas tėvams įvairiais klausimais.

Įstaiga dirbo su EVS savanoriais. Savanorių  Rita Gutiérrez ir Albina Abzalova įspūdžiai nuorodose.    

2018 iki dabar

LSMUL PK

psichiatrijos skyrius

Menų terapeutė/užimtumo instruktorė

Kauno klinikų Psichiatrijos klinikos teikia stacionarines II ir III lygio psichiatrijos paslaugas suaugusiems, stacionarines II lygio vaikų ir paauglių psichiatrijos paslaugas, bei vaikų ir paauglių psichiatrijos dienos stacionaro paslaugas. Visa tai skirta gydyti psichikos sveikatos sutrikimus, įskaitant depresiją, nerimą, valgymo sutrikimus, priklausomybes, bipolinį sutrikimą ir kt. Paslaugos yra individualizuotos, siekiant užtikrinti geriausią psichiatrinę pagalbą.

2010 iki dabar

Dailės terapeutė/konsultantė

Mes esame Dailės terapijos centras, kuris specializuojasi dirbant su neįgaliais vaikais. Mes teikiame dailės terapijos ir meninės raiškos, logopedo, ergoterapijos ir psichologines paslaugas vaikams ir suaugusiems. Taip pat mes organizuojame dailės būrelį vaikams nuo 2 iki 12 metų amžiaus, gimtadienius vaikams ir suaugusiems bei vakarėlius meno užsiėmimų temomis. Mes dirbame su vaikais, paaugliais, suaugusiais ir specialiųjų poreikių vaikais ir teikiame konsultacijas tėvams įvairiais klausimais.​

Darbo patirtis

  • Facebook
  • Instagram

Susisiekime:

bottom of page