Navigacijos peržiūros paieška

Navigacija

Paieška

Meno saviraiška suaugusiems

Užsiėmimai skirti tėvams, suaugusiems pavargusiems nuo rūpesčių ir norintiems atsipalaiduoti.

Vyks 10 teminių terapinių užsiėmimų šeimų nariams ir visiems besidomintiems dailės terapija. Temos renkamos pagal sezoniškumą skiriant dėmesį į tai, kad temos padėtų šeimos namams įnešti šilumą ir ramybę

Kada: antradieniais 18.30val. Registracija tel.: +370 60197439, Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlų. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Užsiėmimai prasidės nuo rugsėjo mėn trečios savaitės susiformavus grupei.

Mes siekiame - šeimos narius sustoti ir meninių užsiėmimų metu ieškoti savyje vidinės ramybės, džiaugsmo, taip įnešant į namų židinį šilumą, kuri yra būtina kiekvienai šeimos detalei. 

Tikslas- šeimos stiprinimas, padedant menų užsiėmimams, terapijoms, atkreipiant dėmesį į mažiausiai paramos ir palaikymo gaunančius šeimos narius, kurie atsakingi už vaikus su negalia. 

Dailės terapija - viena iš meno terapijos krypčių, apimanti dailės ir psichologijos, psichoterapijos žinias. Tai būdas reikšti savo mintis, jausmus ir potyrius piešiant, tapant, lipdant ar naudojant kitas meninės raiškos priemones su tikslu atrasti sveikesnį, priimtinesnį žmogui gyvenimo būdą. Dailės terapijos procesui vadovauja dailės terapijos specialistas padedantis žmogui įsijungti į kūrybinį procesą bei jį panaudoti ugdant save ir sprendžiant psichologines problemas.

Papildoma informacija